Album fotografií

Spchový gel v tomto obalu je opravdu krásný. Chystám se dělat "sprcháče" s přídavkem oleje z měsíčku lékařského a jiných extraktů,které blahodárně působí na lidskou pokožku. Zatím je možné udělat sprcový gel s přidáním vitamínu "E" ve vůních levandule, fialka, Dove, Damašský květ nebo s některou parfémovou vůní pro muže nebo ženy. Připravím i sprchový gel s přidáním kávového peelingu. Bude určitě také velice zajímavý. Cena takového gelu s ohedem na vyšší cenu balení vyjde asi na 45,- Kč. Obsah 250 ml.

Sprchový gel s vůní Coco Chanel je ženami velice žádaný. Cena 45,- Kč.

Takováto dárková sada je hezkým dárkem, který využije každý. Cena této sady v dárkové krabičce je cca 170,- Kč (cena se může mírně lišit podle ceny krabičky, kterou nakupuji.)

Sada v jiném provedení.

U této sady je malá změna - místo škumivky do koupele ("bath bomb") je vloženo levandulové mýdlo. Cena této sady je 180,- Kč.

Dáreček ve formě mýdla, koupelové soli nebo "šumivky do koupele" můžete doplnit také o sprchový gel se stejnou vůní, barvou. V některých případech používám jako základ gelu bylinkový macerát, což zvýrazní kvalitu sprchového gelu podle druhu bylinky, ze které je vyroben.

V současné době  dodávám sprchové gely v nových plastických obalech od italského dodavatele. S ohledem na cenu lahvičky vyjde sprchový gel  na 45,- Kč. V nabídce ho najdete jako obrázek s levandulovou variantou. Samozřejmě vyrobím na přání i jinou barvu a vůni.

Napsat nový komentář: (Klikněte zde)

SimpleSite.cz
Zbývá znaků: 160
HOTOVO Odesílám...
Zobrazit všechny komentáře

Nejnovější komentáře

26.03 | 10:31

https://www.seznam.cz

...
26.03 | 10:27

http://www.seznam.cz

...
21.01 | 06:45

Pokud jste schopna si lucernu vyzvednout v Karviné a okolí, tak bych to stihla. Napište mi e-mail: hedvabijarmila@seznam.cz. Poštou to nedojde.

...
20.01 | 23:41

Dobrý večer, měla bych zájem o lucernu zimní motiv..... Ale potřebuji to do pátku. Myslíte že je to možné? Děkuji

...
Tato stránka se vám líbila
Ahoj!
Vytvořte si vlastní webové stránky jako já.
Je to jednoduché a úplně zdarma.
AD