Album fotografií

Spchový gel v tomto obalu je opravdu krásný. Chystám se dělat "sprcháče" s přídavkem oleje z měsíčku lékařského a jiných extraktů,které blahodárně působí na lidskou pokožku. Zatím je možné udělat sprcový gel s přidáním vitamínu "E" ve vůních levandule, fialka, Dove, Damašský květ nebo s některou parfémovou vůní pro muže nebo ženy. Připravím i sprchový gel s přidáním kávového peelingu. Bude určitě také velice zajímavý. Cena takového gelu s ohedem na vyšší cenu balení vyjde asi na 45,- Kč. Obsah 250 ml.

Sprchový gel s vůní Coco Chanel je ženami velice žádaný. Cena 45,- Kč.

Takováto dárková sada je hezkým dárkem, který využije každý. Cena této sady v dárkové krabičce je cca 170,- Kč (cena se může mírně lišit podle ceny krabičky, kterou nakupuji.)

Sada v jiném provedení.

U této sady je malá změna - místo škumivky do koupele ("bath bomb") je vloženo levandulové mýdlo. Cena této sady je 180,- Kč.

Dáreček ve formě mýdla, koupelové soli nebo "šumivky do koupele" můžete doplnit také o sprchový gel se stejnou vůní, barvou. V některých případech používám jako základ gelu bylinkový macerát, což zvýrazní kvalitu sprchového gelu podle druhu bylinky, ze které je vyroben.

V současné době  dodávám sprchové gely v nových plastických obalech od italského dodavatele. S ohledem na cenu lahvičky vyjde sprchový gel  na 45,- Kč. V nabídce ho najdete jako obrázek s levandulovou variantou. Samozřejmě vyrobím na přání i jinou barvu a vůni.

Napsat nový komentář: (Klikněte zde)

SimpleSite.cz
Zbývá znaků: 160
HOTOVO Odesílám...
Zobrazit všechny komentáře

Nejnovější komentáře

21.01 | 06:45

Pokud jste schopna si lucernu vyzvednout v Karviné a okolí, tak bych to stihla. Napište mi e-mail: hedvabijarmila@seznam.cz. Poštou to nedojde.

...
20.01 | 23:41

Dobrý večer, měla bych zájem o lucernu zimní motiv..... Ale potřebuji to do pátku. Myslíte že je to možné? Děkuji

...
28.02 | 14:55

Je to vše moooc krásne !!! Určitě si něco objednam.

...
13.12 | 11:28

Co víc napsat prostě KRÁSA

...
Tato stránka se vám líbila
Ahoj!
Vytvořte si vlastní webové stránky jako já.
Je to jednoduché a úplně zdarma.
AD