Balení 30 dkg soli do celofánového kornoutu vypadá opravdu úžasně, takový kornout stojí 35,- Kč a je naprosto srovnatelný s tím, který byste si koupili třeba v pražské Manufaktuře (u nás v Karolíně nebo Shopinu v Ostravě). Ale tam zaplatíte min. 100,- Kč za stejný obsah i kvalitu :)

No řekněte! Není to krása? Takovýto dáreček ve formě soli do koupele udělá radost každému. Sáček obsahuje 300 g soli a jeho cena je 35,- Kč.

Barevný mix koupelových solí pro děti. Tyhle mají vůni vánoc, ale dají se vyrobit i s jinou vůní, v libovolných barvách. Cena kornoutu o váze 30 dkg je 35,- Kč.

V této dóze je 600g koupelové soli. Zde jsou soli: měsíček lékařský, citrónová tráva a sedmikráska. Cena jednoho balení je 74,- Kč. Vyrobit lze jakýkoliv druh na přání zákazníka.


Těmito koupelovými solemi jistě uděláte radost každému ze svých blízkých. Kdo nemá vanu a má jenom sprchovací kout jako já, může je použít při domácí pedikuře.
Cena solí je 10,- Kč/100 g. Vyrobím Vám je v libovolné barvě a vůni. Aktuální nabídku vůni Vám sdělím při objednávce.
Balení:
- v celofánovém sáčku s označením a šňůrkou - max. 10,- Kč dle velikosti sáčku
- ve skleněné kořence (do max. 200 g) - cena balení 30,- Kč
- je možno použít i zcela ojedinělé balení ve skle do tvarovaných lahviček (zvířátka,      postavy, hudební nástroje, srdíčka). Taková lahvička už vyjde i na 50,- až 150,- Kč/ks. Toto  balení vždy předem konzultuji se zákazníkem (tvar a cenu).

Sůl je možné vysypat i do libovolné nádoby v bytě a tím provonět interiér.

Nejlépe sůl vypadá v celofánovém kornoutu o váze 300 g - tato sůl u mne stojí 35,- Kč.
Zkuste navštívit drogerii "Manufaktura" - např. v některém z obchodních center v Praze nebo Ostravě a zjistíte, že cena naprosto stejných solí je u nich  90,- Kč. 


Napsat nový komentář: (Klikněte zde)

SimpleSite.cz
Zbývá znaků: 160
HOTOVO Odesílám...

Michaela Myšková | Odpovědět 30.11.2016 23.21

Dobrý den, chtěla bych si objednat kornouty s koupelovou solí, nevím jak na objednávku a jak s vyzvednutím, nebo dopravou, díky za odpověď
tel. 773683793

Zobrazit všechny komentáře

Nejnovější komentáře

21.01 | 06:45

Pokud jste schopna si lucernu vyzvednout v Karviné a okolí, tak bych to stihla. Napište mi e-mail: hedvabijarmila@seznam.cz. Poštou to nedojde.

...
20.01 | 23:41

Dobrý večer, měla bych zájem o lucernu zimní motiv..... Ale potřebuji to do pátku. Myslíte že je to možné? Děkuji

...
28.02 | 14:55

Je to vše moooc krásne !!! Určitě si něco objednam.

...
13.12 | 11:28

Co víc napsat prostě KRÁSA

...
Tato stránka se vám líbila
Ahoj!
Vytvořte si vlastní webové stránky jako já.
Je to jednoduché a úplně zdarma.
AD