Balení 30 dkg soli do celofánového kornoutu vypadá opravdu úžasně, takový kornout stojí 35,- Kč a je naprosto srovnatelný s tím, který byste si koupili třeba v pražské Manufaktuře (u nás v Karolíně nebo Shopinu v Ostravě). Ale tam zaplatíte min. 100,- Kč za stejný obsah i kvalitu :)

No řekněte! Není to krása? Takovýto dáreček ve formě soli do koupele udělá radost každému. Sáček obsahuje 300 g soli a jeho cena je 35,- Kč.

Barevný mix koupelových solí pro děti. Tyhle mají vůni vánoc, ale dají se vyrobit i s jinou vůní, v libovolných barvách. Cena kornoutu o váze 30 dkg je 35,- Kč.

V této dóze je 600g koupelové soli. Zde jsou soli: měsíček lékařský, citrónová tráva a sedmikráska. Cena jednoho balení je 74,- Kč. Vyrobit lze jakýkoliv druh na přání zákazníka.


Těmito koupelovými solemi jistě uděláte radost každému ze svých blízkých. Kdo nemá vanu a má jenom sprchovací kout jako já, může je použít při domácí pedikuře.
Cena solí je 10,- Kč/100 g. Vyrobím Vám je v libovolné barvě a vůni. Aktuální nabídku vůni Vám sdělím při objednávce.
Balení:
- v celofánovém sáčku s označením a šňůrkou - max. 10,- Kč dle velikosti sáčku
- ve skleněné kořence (do max. 200 g) - cena balení 30,- Kč
- je možno použít i zcela ojedinělé balení ve skle do tvarovaných lahviček (zvířátka,      postavy, hudební nástroje, srdíčka). Taková lahvička už vyjde i na 50,- až 150,- Kč/ks. Toto  balení vždy předem konzultuji se zákazníkem (tvar a cenu).

Sůl je možné vysypat i do libovolné nádoby v bytě a tím provonět interiér.

Nejlépe sůl vypadá v celofánovém kornoutu o váze 300 g - tato sůl u mne stojí 35,- Kč.
Zkuste navštívit drogerii "Manufaktura" - např. v některém z obchodních center v Praze nebo Ostravě a zjistíte, že cena naprosto stejných solí je u nich  90,- Kč. 


Napsat nový komentář: (Klikněte zde)

SimpleSite.cz
Zbývá znaků: 160
HOTOVO Odesílám...

Michaela Myšková | Odpovědět 30.11.2016 23.21

Dobrý den, chtěla bych si objednat kornouty s koupelovou solí, nevím jak na objednávku a jak s vyzvednutím, nebo dopravou, díky za odpověď
tel. 773683793

Zobrazit všechny komentáře

Nejnovější komentáře

26.03 | 10:31

https://www.seznam.cz

...
26.03 | 10:27

http://www.seznam.cz

...
21.01 | 06:45

Pokud jste schopna si lucernu vyzvednout v Karviné a okolí, tak bych to stihla. Napište mi e-mail: hedvabijarmila@seznam.cz. Poštou to nedojde.

...
20.01 | 23:41

Dobrý večer, měla bych zájem o lucernu zimní motiv..... Ale potřebuji to do pátku. Myslíte že je to možné? Děkuji

...
Tato stránka se vám líbila
Ahoj!
Vytvořte si vlastní webové stránky jako já.
Je to jednoduché a úplně zdarma.
AD