Vonná mýdlová dekorace vyrobená z čiré mýdlové hmoty kombinovaná s bílou hmotou s kozím mlékem. Cena 50,- Kč.

Glycerínové mýdlo s vůní Cuba (možno zvolit i spoustu jiných vůní). Váha cca 80g, cena 40,- Kč včetně balení v celofánovém sáčku se stuhou.

Toto mýdlo o velikost cca 6x8 cm ozdobí každou koupelnu, ale i jiný prostor v bytě. Cena tohoto mýdla v barevné variantě je 45,- Kč.

Tak jsem si koupila k mýdlům naučnou literaturu a zkusila podle návodu udělat mýdlo s barevnými kostičkami. Na to, že je to první pokusný výtvor, to nevypadá nejhůř, že? Je to na výrobu zdlouhavé, ale výsledek je zajímavý. cena takového mýdla o hmotnosti cca 120 g přijde asi na 45,- Kč. Takový originál nikde za tuto cenu neseženete. Tohle je ve vůni Litsea Cubeba - nejžádanější vůně připomínající směs citrónů a citrusů - pravdu úžasná. Zabaleno do celofánu.

Toto zvlněné srdíčko má na sobě plastický motiv levandulového stonku s květem a prolisovaný nápis LAVENDER. Musí být prostě v barvě bílé nebo jakémkoliv odstínu fialové a s vůní levadule. Veřím, že bude hitem letošních vánoc :) Cena mýdla zabaleného do celofánu se stužkou je 45,- Kč.

Tahle mýdla miminek si získala velikou oblibu. Jsou vyrobena z gylcerínové hmoty s bambuckým máslem, které je jemné na dětskou pokožku. Jedno mýdlo stojí 45,- Kč.

Krájené glycerínové mýdlo s vůní levandule. Cena 30,-Kč/ks.

Levandulové mýdlo se spirálkou. Cena je podle váhy, cca 50g stojí 15,- Kč.

Rybička ve vodě. Toto mýdlo je doslova ruční práce, žádné nalití do formy, ale zvášť nalitá hmota a vykrojená rybka, zvlášť modrozelené mořské dno a na něm čirá mořská vodička. Je to "prácička", ale pro přátele je takové mýdélko za 50,- Kč (toto už je prodané, ale klidně vyrobím nové....)

Tato vánoční sada s vůní "dove" vyjde na 150,- Kč.

Tato vánoční sada vyjde na 150,- Kč.

Chystáte svatbu a potřebujete malý dárek pro svatebčany? Mám pro Vás velké srdce za 30,- Kč a malé srdíčko za 20,- Kč.

Toto mýdlo ve tvaru růže Vám vyrobím v barvě, kterou si budete přát - od bílé až po černou :) Cena tohoto mýdla zabaleného do celofánového sáčku bude 40,- Kč.

Tenhle velikonoční zajíček je v jiné barvě. Všechna mýdla jsou balena jednotlivě do celofánových sáčků.

Tohle úžasné glycerínové mýdlo má kávovo-čokoládovou vůni, obsahuje mletou zrnkovou kávu, která při mydlení vytváří peelingový efekt. Cena takového mýdla je 40,- Kč.

Na této stránce najdete nabídku mnou vyráběných glycerínových mýdel. Mýdla jdou balená do celofánových sáčků a převázána stužkou nebo přírodním lýkem. Cena se pohybuje od 20,- do 50,- Kč za kus.
Jsou zhotovená z hmot, které zakupuji u certifikované firmy, která ručí  za kvalitu prodávaných surovin. od stejné firmy zakupuji i ostatní ingredience, které jsou součástí mýdel. 

Navštívila jsem v Ostravě prodejnu firmy "manufaktura" a když jsem viděla, že jedno glycerínové mýdlo, které má v sobě vhozených pár mýdlových hoblinek, je vykrojené z bábovkové formy, prodávají za 119,- Kč, tak jsem si řekla, že moje výrobky a hlavně jejich ceny musejí být "bezkonkurenční!!!"

Ve své vánoční nabídce mám dárková balení mýdel v krabičkách. Určitě se na ně podívejte.

Napsat nový komentář: (Klikněte zde)

SimpleSite.cz
Zbývá znaků: 160
HOTOVO Odesílám...

Vajdíková | Odpovědět 07.09.2015 12.33

Potřebuji se s Vámi kontaktovat ohledně koupelových šumivých solí. Prosím, zavolejte mi na telefon 603154748. Na Vás jsme telefon nikde nenašlaDěkuji. Vajdíková

Zobrazit všechny komentáře

Nejnovější komentáře

26.03 | 10:31

https://www.seznam.cz

...
26.03 | 10:27

http://www.seznam.cz

...
21.01 | 06:45

Pokud jste schopna si lucernu vyzvednout v Karviné a okolí, tak bych to stihla. Napište mi e-mail: hedvabijarmila@seznam.cz. Poštou to nedojde.

...
20.01 | 23:41

Dobrý večer, měla bych zájem o lucernu zimní motiv..... Ale potřebuji to do pátku. Myslíte že je to možné? Děkuji

...
Tato stránka se vám líbila
Ahoj!
Vytvořte si vlastní webové stránky jako já.
Je to jednoduché a úplně zdarma.
AD