Glycerínové mýdlo s vůní Cuba (možno zvolit i spoustu jiných vůní). Váha cca 80g, cena 40,- Kč včetně balení v celofánovém sáčku se stuhou.

Srdíčko k Valentýnu nebo jen tak "z lásky" jako stvořené!!

Toto mýdlo o velikost cca 6x8 cm ozdobí každou koupelnu, ale i jiný prostor v bytě. Cena tohoto mýdla v barevné variantě je 45,- Kč.

Tenhle velikonoční zajíček je v jiné barvě. Všechna mýdla jsou balena jednotlivě do celofánových sáčků.

Tak jsem si koupila k mýdlům naučnou literaturu a zkusila podle návodu udělat mýdlo s barevnými kostičkami. Na to, že je to první pokusný výtvor, to nevypadá nejhůř, že? Je to na výrobu zdlouhavé, ale výsledek je zajímavý. cena takového mýdla o hmotnosti cca 120 g přijde asi na 45,- Kč. Takový originál nikde za tuto cenu neseženete. Tohle je ve vůni Litsea Cubeba - nejžádanější vůně připomínající směs citrónů a citrusů - pravdu úžasná. Zabaleno do celofánu.

Rybička ve vodě. Toto mýdlo je doslova ruční práce, žádné nalití do formy, ale zvášť nalitá hmota a vykrojená rybka, zvlášť modrozelené mořské dno a na něm čirá mořská vodička. Je to "prácička", ale pro přátele je takové mýdélko za 50,- Kč (toto už je prodané, ale klidně vyrobím nové....)

Levandulové mýdlo se spirálkou. Cena je podle váhy, cca 50g stojí 15,- Kč.

Tohle úžasné glycerínové mýdlo má kávovo-čokoládovou vůni, obsahuje mletou zrnkovou kávu, která při mydlení vytváří peelingový efekt. Cena takového mýdla je 40,- Kč.

Toto mýdlo ve tvaru růže Vám vyrobím v barvě, kterou si budete přát - od bílé až po černou :) Cena tohoto mýdla zabaleného do celofánového sáčku bude 40,- Kč.

Toto zvlněné srdíčko má na sobě plastický motiv levandulového stonku s květem a prolisovaný nápis LAVENDER. Musí být prostě v barvě bílé nebo jakémkoliv odstínu fialové a s vůní levadule. Veřím, že bude hitem letošních vánoc :) Cena mýdla zabaleného do celofánu se stužkou je 45,- Kč.

Krájené glycerínové mýdlo s vůní levandule. Cena 30,-Kč/ks.

Tahle mýdla miminek si získala velikou oblibu. Jsou vyrobena z gylcerínové hmoty s bambuckým máslem, které je jemné na dětskou pokožku. Jedno mýdlo stojí 45,- Kč.

Tato vánoční sada s vůní "dove" vyjde na 150,- Kč.

Tato vánoční sada vyjde na 150,- Kč.

Máte rádi vůni levandule? Tak pak je pro Vás tato dárková sada za 170,- Kč.

Chystáte svatbu a potřebujete malý dárek pro svatebčany? Mám pro Vás velké srdce za 30,- Kč a malé srdíčko za 20,- Kč.

Na této stránce najdete nabídku mnou vyráběných glycerínových mýdel. Mýdla jdou balená do celofánových sáčků a převázána stužkou nebo přírodním lýkem. Cena se pohybuje od 20,- do 50,- Kč za kus.
Jsou zhotovená z hmot, které zakupuji u certifikované firmy, která ručí  za kvalitu prodávaných surovin. od stejné firmy zakupuji i ostatní ingredience, které jsou součástí mýdel. 

Navštívila jsem v Ostravě prodejnu firmy "manufaktura" a když jsem viděla, že jedno glycerínové mýdlo, které má v sobě vhozených pár mýdlových hoblinek, je vykrojené z bábovkové formy, prodávají za 119,- Kč, tak jsem si řekla, že moje výrobky a hlavně jejich ceny musejí být "bezkonkurenční!!!"

Ve své vánoční nabídce mám dárková balení mýdel v krabičkách. Určitě se na ně podívejte.

Napsat nový komentář: (Klikněte zde)

SimpleSite.cz
Zbývá znaků: 160
HOTOVO Odesílám...

Vajdíková | Odpovědět 07.09.2015 12.33

Potřebuji se s Vámi kontaktovat ohledně koupelových šumivých solí. Prosím, zavolejte mi na telefon 603154748. Na Vás jsme telefon nikde nenašlaDěkuji. Vajdíková

Zobrazit všechny komentáře

Nejnovější komentáře

21.01 | 06:45

Pokud jste schopna si lucernu vyzvednout v Karviné a okolí, tak bych to stihla. Napište mi e-mail: hedvabijarmila@seznam.cz. Poštou to nedojde.

...
20.01 | 23:41

Dobrý večer, měla bych zájem o lucernu zimní motiv..... Ale potřebuji to do pátku. Myslíte že je to možné? Děkuji

...
28.02 | 14:55

Je to vše moooc krásne !!! Určitě si něco objednam.

...
13.12 | 11:28

Co víc napsat prostě KRÁSA

...
Tato stránka se vám líbila
Ahoj!
Vytvořte si vlastní webové stránky jako já.
Je to jednoduché a úplně zdarma.
AD