Háčkovaná dekorce do pokoje, vyplněná dutým vláknem, umělé vlasy. Nejedná se o hračku, není určeno pro deti do 14-ti let. Výška cca 25 cm. Cena 300,- Kč

Háčkovaná dekorce do pokoje vyplněná dutým vláknem. Není určena jako hračka, není rčeno pro děti do 14-ti let.Výška cca 23 cm. Cena 300,- Kč

Háčkovaná dekorce do pokoje, vyplněná dutým vláknem, Nejendá se o hračku, není určena pro děti do 14-ti let.Umělé kudrnaté vlasy. Výška cca 28 cm, cena 350,- Kč.

Tohoto koucoura a panenku jsem vyrobila pro děti od neteře pro dekoraci jejich pokojíčků. Nejedná se o hračku, není určeno pro děti do 14-ti let. Mohu vyrobit podobné, panenka 350,- Kč, kocour 380,- Kč.

Dekorace pro období vánoc.Nejedná se o hračky, není určeno pro děti do 14-ti let. Sněhulák 300,- Kč a skřítek 260,- Kč.

Dekorace pro období vánoc. Nejedná se o hrčku, není určeno pro děti do 14-ti let. Sněhulák 320,- Kč, skřítek 290,- Kč.

Na této stránce najdete mnou vyrobené háčkované dekorace, které potěší děti v jejich pokojíčku  každém věku, ale mohou být i milým dárkem pro dospělé.
Upozorňuji, že se nejedná o hračky určené pro děti. Dekorace jsou plněny dutým vláknem, mohou se vyprat ve vlazné vodní lázni.
Pyžmožrouti jsou určeni k uložení dětského pyžama během dne.

Napsat nový komentář: (Klikněte zde)

SimpleSite.cz
Zbývá znaků: 160
HOTOVO Odesílám...
Zobrazit všechny komentáře

Nejnovější komentáře

05.07 | 07:23

Dobrý den paní Vašková, prosím napište mi Váš požadavek do e-mailu: hedvabijarmila@seznam.cz. Domluvíme si velikost, tvar a hlavně termín. Jarmila

...
05.07 | 07:23

Dobrý den paní Vašková, prosím napište mi Váš požadavek do e-mailu: hedvabijarmila@seznam.cz. Domluvíme si velikost, tvar a hlavně termín. Jarmila

...
04.07 | 17:51

Dobrý den, paní Vavrečková,
ráda bych si u Vás objednala šátek-jemný podzim. Na Vánoce jsem od Vás koupila kravatu pro syna, moc se líbila. Přeji všechno dobré!

...
23.03 | 09:01

Dobrý den paní Holeyšovská, trvá Váš zájem o polštáře? Prosím, můžete mi napsat na e-mail: hedvabijarmila@seznam.cz jak uvádím na přední straně? Moc děkuji.

...
Tato stránka se vám líbila
Ahoj!
Vytvořte si vlastní webové stránky jako já.
Je to jednoduché a úplně zdarma.
AD