Album fotografií

Obrázek s i rámečkem má formát A4. Cena závisí na ceně rámku. Obrázek je možné dodat i bez rámku a rámeček si vyberete dle vlastní fantazie. Cena obrázku bez rámečku je 250,- Kč.

Tehle malý obrázek pohlednicové velikosti byl ihned prodaný, ale ráda Vám zhotovím stejný nebo velice podobný. Můžete si vybrat barvu podkladu, ale čím tmavší podklad, tím pergamano více vynikne. Cena tohoto obrázku bez rámečku je 120,- Kč.

Obrázek pohlednicové velikosti. Cena bez rámečku je 120,- Kč.

Záložka do knihy. Podkládá se libovolnou barvou papíru. Cena 50,- Kč

Tato žena v květinových šatech je krásnou ozdobou každého interiéru. Barvu podkladu si můžete vybrat. Cena obrázku velikosti A4 i s rámkem je 330,- Kč.

Obázek dámy s motýlem ve vlikosti A4. Cena i s rámkem je 260,- Kč. Barvu podkladu si můžete libovolně zvolit.

Tuto sadu obrázků jsem vyrobila pro ředitelku pobočky Uni Credit Bank v Rožnově pod Radhoštěm. Prostřední obrázek je motiv rožnovského skanzenu. Cena obrázku i s rámem je 350,- Kč. Cena obrázku s portrétem muže nebo ženy je 290,- Kč. Městečko je možné manalovat jakékoliv podle Vašeho přání.

Narodilo se Vám miminko? Tenhle obrázek jsem vyrobila kamarádce do pokojíčku pro její vnučku. Je možné vyrobit v jakékoliv barvě, možné vyrobit i motiv chlapečka. cena obrázku i s rámem je 270,- Kč.

Tenhle obrázek jsem vyrobila pro rodiče mé mladé kamarádky, která žije v USA a rodiče má v ČR. Cena obrázku i s rámem je 250,- Kč. Možno vyrobit v jakékoliv barvě a s libovolným textem.

Motýlci mohou být i lehounce podbarveni. cena 1 motýlka je 52,- Kč.

Vánoční přání s motivem Karviné. Mám písemný souhlas malířky p. Filipové k použití její kresby.Obrázek zhotoven technikou pergamano. Cena 80,- Kč.

Dětské blahopřání zhotovené na objednávku. Můžete si vybrat barvu podkladu, text. Cena 120,- Kč.

Svatební obálka k darování peněz. Možno doplnit monogramy, příp. datem svatby. Cena 80,- Kč

Obálka na peníz pro novomanžele. Cena 180,- Kč.

Na této stránce najdete výrobky vyrobené technikou pergamano.
Budu se specializovat především na obrázky, které představují reálný obraz krajiny (naleznete např. obrázek kostelíka v Novém Boru, který jsem vyrobila pro svou tchýni k 81. narozeninám a z Nového Boru pochází🙂)
Na vánoce bych pak ráda zhotovila vánoční ozdoby touto technikou.
Ale naleznete zde i různé obrázky, které jsou pěkným dárečkem pro své blízké. Určitě si vyberete.

Napsat nový komentář: (Klikněte zde)

SimpleSite.cz
Zbývá znaků: 160
HOTOVO Odesílám...
Zobrazit všechny komentáře

Nejnovější komentáře

22.11 | 05:37

Dobrý den paní Veselá, šátky jsem schopna Vám vyrobit, ale až po vánocích. Nyní připravuji výrobky na vánoční trhy, na kterých budu v období viz př.strana

...
21.11 | 11:19

MÁM záujem o šátky nejlépe 90x90 nebo větší barva červená,oranžová nebo něco jak mám před sebou.aspon 3ks

...
05.07 | 07:23

Dobrý den paní Vašková, prosím napište mi Váš požadavek do e-mailu: hedvabijarmila@seznam.cz. Domluvíme si velikost, tvar a hlavně termín. Jarmila

...
05.07 | 07:23

Dobrý den paní Vašková, prosím napište mi Váš požadavek do e-mailu: hedvabijarmila@seznam.cz. Domluvíme si velikost, tvar a hlavně termín. Jarmila

...
Tato stránka se vám líbila
Ahoj!
Vytvořte si vlastní webové stránky jako já.
Je to jednoduché a úplně zdarma.
AD